مجله تندیس
مجله نشان
انتشارات آبان
انتشارات نظر
سایت رنگ

 


  استفاده از همه مطالب تنها با ذکر نام منبع: گرته (اولین نشریه تحلیلی،   پژوهشی طراحی گرافیک ایران) و نام نویسنده مجاز است.
گرته:اولین نشریه تحلیلی، پژوهشی طراحی گرافیک ایران
  آخرین به روز رسانی:1397/2/1  

  درباره ما.تماس با ما

اولین نشریه‌ی تحلیلی، پژوهشی طراحی گرافیک ایران
گرته برای پر کردن خلاء بزرگی به نام «خواندن و نوشتن» در میان طراحان گرافیک ایران پا به میدان گذاشت. معتقد است که جامعه‌ی طراحان گرافیک؛ علاوه بر مطالعه‌ی تصویری، نیازمند بیشتر خواندن و دانستن مباحث نظری گرافیک است. نوشتن و خواندن در حیطه‌ی گرافیک، این امکان را برای طراحان میسر می‌کند تا ابعاد نادیده‌ی دنیای وسیع طراحی گرافیک را ببینند و بیاندوزند. نوشتن و خواندنی که گرته در پی آن است چیزی فراتر از «خبر و خبر رسانی» است؛ چرا که وب‌سایت‌های همکار، با سابقه‌ی چندین ساله‌شان تا به حال به خوبی از عهده‌ی این مهم برآمده‌اند. گرته؛ دست همه‌ی صاحب‌نظران، طراحان گرافیک، منتقدان و پژوهش‌گران را برای همکاری به گرمی می‌فشارد و بی‌هیچ تعلق خاطری به گروه، شخص و یا جریانی؛ سعی می‌کند مساحتی را فراهم آورد تا هر «صاحب‌نظر» با هر عقیده؛ در حیطه‌ی طراحی گرافیک بنویسد، به نقد بکشد و دیگران را در تجربه‌هایش شریک کند.

گرته در پرونده های خود، هر ماه به یک موضوع می‌پردازد و هر روز یک مطلب از پرونده را منتشر می‌کند. شما می توانید در بخش آرشیو پرونده های گذشته گرته را مشاهده کنید.


کتایون ارفعی:  مدیر مسئول‪/‬ عضو هیات مدیره و شورای سیاست‌گذاری
مجید کاشانی: مدیر هنری ‪/‬ عضو هیات مدیره و شورای سیاست‌گذاری
علی حسینی: مدیر بازرگانی‪/‬ عضو هیات مدیره و شورای سیاست‌گذاری
صالح تسبیحی: سردبیر
زهرا پاشایی: مدیر داخلی و نشست‌ها
شبنم کارپسند: مدیر روابط عمومی

 

 

و با سپاس از همکاران گذشته‌ی گرته:
آرش تنهایی/ گلناز قهوئی/ سعید باباوند

دوشنبه 12 دی 1390-2:57:28 PM